Агрохимия — средства защиты растений
Главная Советы Адаптація нативної реклами до нових форматів і вимог 2025 року

Адаптація нативної реклами до нових форматів і вимог 2025 року


Динамічність цифрової реклами постійно підвищується. У 2025 р. для успішної роботи з нею арбітражникам необхідно враховувати низку нових вимог і особливостей.

Рейтинг топових рекламних мереж, які працюють з нативною рекламою можна знайти на сайті у AffCommunity.

Впровадження мультимедійних форматів

Тепер нативні оголошення все частіше випускаються не в текстовому, а в мультимедійному або інтерактивному форматі. Це можуть бути анімації, відеоролики, GIF-зображення, іноді використовуються VR або AR елементи. Популярність відеоконтенту постійно збільшується, особливо при виготовленні нативної реклами для мобільних пристроїв. Оголошення у відеоформаті більш цікаві користувачам, ніж у текстовому. Вони викликають більший інтерес, активізують взаємодію з користувацькою аудиторією.

Як прискорити адаптацію?

  • експериментування з мультимедійним і відео контентом;
  • оптимізація реклами для мобільних гаджетів;
  • застосування VR, AR тощо.

Необхідність використання більш якісного, прозорого контенту

Фейсбук і Гугл посилили вимоги до рекламного контенту для всіх форматів, зокрема, нативних. Щоб уникнути проблем і обмежень, веб-майстрам слід використовувати прозорий контент, забезпечити відповідність контенту загальноприйнятим етичним стандартам. Чітко позначена, прозора реклама не стане причиною блокування і викличе у користувачів довіру до рекламованого продукту.

Як прискорити адаптацію?

  • при виготовленні та розміщенні реклами чітко маркуйте контент, якщо хтось спонсорує вашу публікацію, не забудьте вказати це;
  • використовуйте тільки якісний контент, не давайте неправдивих обіцянок користувачам і не маніпулюйте ними;
  • щоб не втратити довіру користувачів, робіть свої РК максимально прозорими, такими, що відповідають етичним нормам.

Персоналізація реклами

Реклама стає дедалі більш персоналізованою. У поточному році важливість цього тренда продовжить зростати. Підвищиться точність визначення інтересів користувацької аудиторії, її вподобань та особливостей поведінки. Щоб відповідати цьому тренду, слід максимально персоналізувати рекламні повідомлення.

Як прискорити адаптацію?

  • створюйте індивідуалізовану рекламу, використовуючи відомості про інтереси користувацької аудиторії та особливості її поведінки;
  • застосовуйте алгоритми, здатні змінювати рекламні повідомлення відповідно до користувацької активності.

Нативна реклама на смартфонах

Обсяг мобільного трафіку з кожним роком зростатиме. У поточному році саме він займатиме основне місце в загальному арбітражі трафіку. Однак слід враховувати відмінності між мобільними та комп'ютерними пристроями, оптимізуючи рекламні формати для планшетів і смартфонів.

Як прискорити адаптацію?

  • створюйте мобільні версії рекламних оголошень - вони менше важать, відрізняються прискореним завантаженням і зручніші для взаємодії;
  • при оптимізації нативних РК враховуйте особливості використання мобільних гаджетів, наприклад, створюйте відео у вертикальному форматі.

Використання ШІ

Багато арбітражників цього року використовують у своїй роботі можливості штучного інтелекту. Застосування ШІ дає їм змогу автоматизувати частину робочих процесів, підвищивши швидкість створення реклами, аналізу споживчої аудиторії. Штучний інтелект допомагає веб-майстрам прогнозувати користувацьку поведінку, адаптувати під інтереси користувачів рекламний контент, що розміщується, тощо.

Як прискорити адаптацію?

  • створюйте креативи і проводьте аналіз ефективності РК з використанням інструментів ШІ;
  • оптимізуйте за допомогою штучного інтелекту ставки, підбирайте ЦА, прогнозуйте конверсії.

Понравилась статья? Поделись с друзьями

Отзывы и комментарии

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать − 7 =

Adblock
detector